Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych
HDF POLSKA Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu aplikacji działających w oparciu o technologię kodów kreskowych oraz w nowatorskich rozwiązaniach Radio Frequency Identification (RFID). 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno programy do generowania kodów kreskowych, programy do projektowania i wydruku etykiet z kodami kreskowymi, wieloplatformowe biblioteki przeznaczone do generowania kodów kreskowych, aplikacje do przeprowadzania inwentaryzacji środków trwałych a także kompleksowe systemy automatycznej identyfikacjiWMSKanban.  
 więcej

Programy użytkowe

HDF Inwentaryzacja

Aplikacja HDF Inwentaryzacja pozwala na zarządzanie środkami trwałymi, niskocennymi, niematerialnymi i prawnymi, a także szybkie przeprowadzanie inwentaryzacji i amortyzacji. Aplikacja umożliwia generowanie raportów i zestawień z przeprowadzonych inwentaryzacji oraz drukowanie etykiet dla produktów lub lokalizacji. 
więcej

HDF Labels - drukowanie etykiet

HDF Labels to program do projektowania i drukowania etykiet. Wykorzystując aplikację mogą Państwo kilkoma kliknięciami stworzyć etykietę i wydrukować ją na dowolnej drukarce pracującej pod systemem Microsoft Windows. W zależności od wersji, program obsługuje kody 1D (wersja Standard) i 2D (wersja Enterprise) 
więcej

Generator Kodów Kreskowych

Generator Kodów Kreskowych 3.0 - program umożliwia generowanie wszystkich standardowych kodów kreskowych, z nowym standardem ISBN włącznie. Program generuje pojedyncze kody kreskowe w formie gotowej do wydruku. Wygenerowany kod jest gotowy do zastosowania we wszystkich dostępnych programach graficznych i DTP. 
więcej

Narzędzia dla programistów (HDF Barcode System SDK)

HDF BarCode System SDK 2.10 to wieloplatformowe biblioteki przeznaczone do generowania ponad 105 kodów kreskowych na różnych platformach systemowych (Windows, SuSE, Linux, Unix, HP UX, AIX itp.).
więcej